Photographer - Kristina Bilousova

Fotograf pre novorodencov

Srdečne vítam Vas na mojej stránke ateliéru. Volám sa Kristina. Mam 24 rokov, a mam dve deti synčeka a dcérku. Som profesionálna detská fotografka, a ked už presnejšie povedať som fotografka pre novorodencov! Bývam a pracujem v Bratislave. A práve tu som otvorila prvú štúdio pre foteníe novorodencov, snažila som sa urobiť všetko možné aby detičkam tu bolo komfortne a bezpečne! Na mojej webovej stránke vysvetlím Vám čo je to fotenie pre novorodencov, ako lepšie fotiť bábätka, ako organizovať prvé fotenie aby všetko bolo bezpečne, čo by malo byť v štúdii, a aké krasne a jednoduché to je fotiť novorodencov v špeciálne pripravenéj štúdii. Mam strašne rada všetki zlate detički ktore som už fotila vo svojom ateliéri! A ked fotim bábätko snažím uvidieť a odovzdať každy záhyb a tu jemnu vlastnost dieťaťa. Tvorím svoje fotografie novorodencov plne lásky a nehy. Fotim maličkých len pri prírodnem svetle. Používam len profesionálne zariadeni. Vzdelanie zo špeciality “fotografia” som dostala v škole Natalii Gorbachenko. Prečo vlastne som rozhodla fotenie pre novorodencov? Preto že ľúbim ako každá mama popozerať na pekne foto bábätiek. Ked sa narodila naša mladšia dcérka ešte nie bolo dostupne take špeciálne fotenie a je mi trochu smutno že nie mame take nádherne fotografie. A či budete take mat Vy? Záleží len na Vas! Ked sa rozhodnite že potrebujete fotografa pre Vašeho drobčeka - zavolajte alebo napíšte mne! Pomôžem Vám urobiť krasne unikátne fotografii v mojej novej štúdii pre novorodencov. Najlepšiem riešenim pre uloženie vasych fotografii -je fotokniha premium kvality! Pamätajte že fotenie Vašeho novorodenca - je ten najlepšy darček ktorý bude radovať vás cely život! Fotograf pomôže Vám krasne zachytiť ten cenný a dôležitý moment z života Vašeho bábätka!

Keď je najlepšie fotiť novorodencov? Pre jednoduchšie fotenie je lepšie urobiť to v prvé dni po pôrode, až do prvých 3 týždňoch. Vtedy bábätka vačšinou len spinkajú, a je ich jednoduchšie položiť do požadovanej polohy, prezliecť, presúvať z miesta na miesta. Čím staršie je dieťa tým tažšie sa ti dá urobiť. Kvôli tomu radim Vam neodkladať. Spravnym riešením je dohodnúť si termin fotenía ešte krátko pred pôrodom.


Upozornenie! Oznámenie! Vaša účast na fotení v našem ateliéri mi dá ako fotografu právo na ďalšie použitie vašyh fotografii v mojom portfólio, aj na Internete na webovej stránke našeho ateliéru, aj v našej skupine /skupinách v sociálnych sieťach, aj v výstavách a súťažiach, publikácií v časopisoch, tlač na akomkoľvek média, webových zdrojoch, profesionálnych katalógoch, demonštrácii na TV.

V prípade Vašeho nesúhlasu na publicne použitie vašyh fotografii prosim vás vopred aby ste má upozornili o súkromne fotenie.

V prípade ked Vy ste vyberiete mna Vašym rodinném fotografom súhlasíte aj so stylem môjho fotenia aj so stylem spravovania vašyh fotografii.