Prve foto studio pre novorodencov v Bratislave.

Pomôžem Vám zapamätať ten vynikajúcy moment ked váše dieťa sa narodilo. Urobím pre vás unikátne fotografii ktoré sa stanu cennosťami vašej rodiny. V mojim svetlom a priestornom ateliéri mame všetko pre komfortne a bezpečne prvé fotenie Vašeho novorodenca. Pozbierali som kolekciju ekskluzivneho rekvisitu ku ktorej stále dodavan nový veci. V prace z detičkami používam len jemne prírodne svietlo. Všetky deky oblečenie a čo sa dá použiť pri fotení - sú pravidelne výprave a vyčistené pred každým použitím. Mame v štúdio aj žehličku a v prípade potrebe ju môžu rodičia pouzít´. Mame tu veľké a svetle okna vdaka ktoré mozem urobiť pekne svetle foto. Mame v štúdio aj pozadia vo vzhľadu drevenej dosky ktory môže byt používany pre fotenii v košíkoch.

Priestor v ateliéri bol tak vytvoreny aby naši najmenšie hostía sa cítili komfortne a pohodlne, a rodičia mohli by trochu oddýchnuť v miestnosti Oddychu uvariť pre seba čaj alebo kávu a popozerať na proces fotenia ich bábätka.

Mam certifikáty/doklad o vzdelanije fotografii pre novorodencov od najlepších fotografov.

Prvá studia pre fotenie novorodencov je štandardom ku ktorému by musel snažil kazdy fotograf ktorý pracuje s novorodencami alebo chce začiat´ fotiť bábätka.

Pracovné dni:

Pondelok-Piatok od 8.00 do 20.00
Víkendy / sviatky: od 8.00 do 17.00